Medarbetare

Medarbetare i Stockholm och Göteborg

Kontaktuppgifter till QualitySales medarbetare hittar du här. Besök också LinkedIn för mer information.

Lars Skarke

Founding Partner

E-mail

lars.skarke@qualitysales.se

Cell +46 (0) 730 25 73 04

Skype larsskarke

 

Peter Follin

CEO & Senior Partner

E-mail

peter.follin@qualitysales.se

Cell +46 (0) 704 92 64 09

Skype peter.follin@qualitysales.se

 

Irene Wall

Financial Manager

E-mail

Irene.wall@qualitysales.se

Cell +46 (0) 707 82 80 30

Skype irene.wall@qualitysales.se

 

Arne Olafsson

Senior Consultant

E-mail

arne.olafsson@qualitysales.se

Cell +46 (0) 701 825 532

Skype arneolafsson1

 

Martin Stadig

Consultant

E-mail

Martin.stadig@qualitysales.se

Cell +46 (0) 707 82 92 29

Skype martin.stadig@qualitysales.se

 

Jonas Wetterdal

Senior Consultant

E-mail

Jonas.wetterdal@qualitysales.se

Cell +46 (0) 768 59 49 22

Skype jonas.wetterdal@qualitysales.se

 

Fredrik Göransson

Senior Consultant

E-mail

Fredrik.goransson@qualitysales.se

Cell +46 (0) 70 568 04 09

Skype fredrik.goransson@qualitysales.se

Anders Wennergren

Founding Partner

E-mail

Anders.wennergren@qualitysales.se

Cell +46 (0) 702 39 95 51

Skype Anders_Wennergren

Jonas Hedman

Senior Consultant

E-mail

jonas.hedman@qualitysales.se

Cell +46 (0)

Skype

Kontakta oss gärna med nedanstånde kontaktformulär eller direkt via email.

Kontakt